Gezinnen met een beperkt inkomen kunnen gebruik maken van een sociaal tarief. Je betaalt dan 40% van de normale prijs.

Wie komt hiervoor in aanmerking?
Inwoners van Diepenbeek die de verhoogde verzekeringstegemoetkoming genieten van het ziekenfonds. Twijfel je of jij daarbij hoort?
Kijk dan of de code op je ziekenfondsklevertjes eindigt op een 1.

Hoe aanvragen?
Bezorg een attest van je recht op de verhoogde tegemoetkoming aan het vrijetijdsloket. Je kan dit attest vragen bij je ziekenfonds. Na ontvangst van je attest zal het vrijetijdsloket het sociaal tarief activeren zodat je bij een digitale boeking automatisch het verlaagd tarief betaalt.

Tienbeurtenkaart
Voor de aankoop van een tienbeurtenkaart met verhoogde tegemoetkoming, moet je even langskomen aan het vrijetijdsloket, Servaasplein 13.

Beteenkomen

De ticketverkoop is nog niet gestart.
  • 09/06/2026 17:00 tot 05/07/2026 15:30 (Iedereen)
GC de Plak
Servaasplein 14, 3590 Diepenbeek
144 vrije plaatsen
05/07/2026
cultuur 30
Vanaf 15:30 tot 17:00
Komt dat zien! Komt dat horen! Laten we vooral nog eens beteenkomen!Ann van Doren (zang), Erik Blocken (zang en gitaarspel) en Godfried Kippers (poëtisch verteller) brengen ‘Stollen en Stikken’, een programma over maatschappij, staking, armoede, oorlog, vrede, natuur……niet zozeer maatschappijkritisch (maar dat is het wel) maar wel om te duiden dat we bij alles wat we horen, zien en voelen dikwijls ‘Stollen en Stikken’. Het is niet gemakkelijk in deze tijden, het raakt ons, laat ons nadenken, doet ons stilstaan…. Laat je tijdens Beteenkomen meevoeren door woord en klank in de theaterzaal van GC De Plak.

Prijslijst

  • Algemeen:
    • Standaardprijs: €0,00

Reservatie data

  1. 09/06/2026 17:00 tot 05/07/2026 15:30 (Iedereen)

Inschrijven niet mogelijk

back to top